Termocheck’e kadar titizlikle girebildik.

Merhaba millet! İyi günler geçiriyor musunuz? Bugün Namyangju otel masajına gitmeyi çoktan düşündüm. Aldıktan sonra, etki oldukça iyiydi ve bugünlerde düzenli olduğum kadar sık ​​gidin. Şehir bir şehir olduğu için seyahat edemem ve tam olarak dolaşamam. Namyangju’yu alırsam, sinir bozucu hissedebiliyorum ve stresi çözebiliyorum. Matown’dan geçiyorum ve bulduğum çok iyi bir yerdi. Seninle paylaşmak istiyorum.

Birçok yere gittim ve birçok masaj dükkanı var, ancak burayı seçtim çünkü sokaktaki evime en yakınım. Sanırım buraya rahatça gelebilirsin çünkü etrafta bir istasyon var. Toplu taşıma araçlarını kullanmak iyidir ve her şeyden önce, binanın içinde bir otopark vardır, bu yüzden park desteğini kolayca ziyaret edebilirsiniz.

Asansörden aşağı inip sol köşeye döndüğümde, Namyangju otel masajı ile tanışabilirim ve girişten gelen olağanüstü güçler sayesinde beklentilerim daha da kötüleşti. Aroma kokusunun kapıdan geçmesini ve hızlı bir şekilde girmesini istedi, böylece QR kodunun insanlığını, el dezenfeksiyonunu ve termocheck’i dikkatlice takip edebilirdi.

Teknik ayakkabılarınızı ayakkabılarınızın içinde tutabilirsiniz. Açık ayakkabılarınızın olmadığından 강남건마 daha güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Anahtarlar soyunma odasında daha sonra kullanılacak bir soyunma anahtarı gibi, bu yüzden onları iyi tutmalısınız. Mağazanın içini görmek, gerçekten hoş bir şekilde yönetiliyor. Kışın iç hava biraz sinir bozucu olsa bile, nefes almak o kadar hassastır ki, toz olmadan kaldığım süre boyunca rahatça gelebilirim.

Ne tür bir bakım alacağı konusunda endişeliydim. Namyangju’daki Aroma masajı ile ünlü bir yer olduğu için, Aroma masajı yaptı. Fiyat plakasını gördüğünüz gibi, tüm menü ucuz ve renklidir, bu yüzden seçtiğim eğlenceyi alabildim <UNK> Tai Masajı, Swedish Masajı vb. Gibi ıslak kuru ıslaktan bağımsız olarak.

Sonunda, orijinal amacı olan Namyangju otel masajını seçtim ve soyunma odasına girdim. Banyo, duş ve kabin vardı. Ve bu, iyi bir şekilde değişebilmek için çok temizdi, çünkü temel duşların hepsinin bir parçasıydı, bu yüzden onları ayrı ayrı almak zorunda kalmayacaktınız.

Bakım için geldim. Tek kişilik bir oda aldım çünkü yalnız ziyaret ettim. Kendimi rahatça idare edebildiğim için çok mutluyum. Kısa bir süre sonra, öğretmen içeri girdi ve bir araya gelen her bölümü serbest bıraktı, ancak uzmana dokunduğundan kesinlikle farklı olduğunu hissettim. Tüm vücudunuzu aldıktan sonra, kafa derisi masajı ve yüz masajı da hizmet veriyorsunuz ve bu, Namyangju otel masajını kendin almadan önce asla bilmeyeceksiniz!Sana çok güçlü bir öneride bulundum.

Leave a comment

이메일은 공개되지 않습니다. 필수 입력창은 * 로 표시되어 있습니다