Bir sürü şey sinir bozucu olabilir.

Bugünlerde sıkça duyduğum sorular, ancak blog pazarlamasının hala güçlü olup olmadığı sorulmaktadır. Blog pazarlamasında ısınma blogcusu değilim, ancak en sevdiğim yerin ürün incelemesini yayınlarken tepki verme deneyimimden eminim, ancak blogun YouTube’a dönüştürüldüğü bir dönemden itilmesi doğaldır ve bu soruları alıyor gibi görünüyor.

Açıkçası, blog yazımından elde edilen gelir, Naver Ad Post, Adsence ve Kupang Ortakları’dır, ancak tam zamanlı olarak değilse elde edebileceğiniz gelir o kadar büyük değildir. Tabii ki, gönderim kalitesinin önemi, farkındalığı ve zamanında yüklenen içerik tepkisi nedeniyle ithalatın aşırılığı büyük olabilir, ancak deneyime dayanarak da yetersizdir.

Ancak, blogu pazarlamanın etkili bir yönüne bağlı tutarsanız, bazı insanlar aptalca olduğunu söyler, ancak bunun dışında bir sebep de vardır.

blogun iletebileceği doğruluk

Örneğin, blogun iletebileceği doğruluk, görüntüden farklı bir inanç verebilir. Kitap hakkında bir inceleme yayını yaptığını ve kitabın ayrıntılarını görüntülerle açıklamanın zor olduğunu söylüyor. Tadı derinliklerini iletmek, görüntünün yerini alamayacak kadar da eksiktir. Estetik düzeyde çalışma incelemeleri ve seyahat zevki de blogun cazibesine sahip olmasıdır.

Küçük 구글상위작업 görüşlerin toplanıp gösterilmesi için güç

İnternet, konuya daldırıcı dedikodu makaleleriyle dolu olsa bile, blogun küçük bir gücüdür, çünkü küçük eleştiriler uzun süre sevilebilir. Her gün video çekmek ve düzenlemek için çok fazla zaman ve enerji harcamak zorunda kalmaktan daha az olsa bile, blog her gün gerçekten çekici bir platform olabilir.

Uygun reklamın çekiciliğini hissedebilirsiniz.

Küçük şeyler birikmeye devam ederse, değerli gelirler elde eder ve algoritmaya göre reklamlar da bloglar aracılığıyla deneyimleyebileceğiniz bir cazibedir. Blog deneyimi ekibi, kamu kurumu politika muhabiri vb. Gibi bloglar aracılığıyla kar platini hissedebilirsiniz.

Ve blogun çeşitli sosyal platformlarla bağlantılı olarak kendi pazarlama sistemini oluşturmak için uygun olduğunu düşünüyorum. Buradaki küçük deneyimimi söylemek için, her ay blog gelirimle uzun vadeli fonlara katılırken kaldıraç yaşadım.

En başından nasıl başlasak iyi olur?

Bir pazarlama platformu olarak hareket etmek için, önce yavaşça yürüyebilen adımlar önemlidir. Çeşitli konulara yaklaşırken etkinleştirmek iyidir, ancak en sevdiğiniz içeriği sürekli olarak yükselterek, endeksleri biriktirerek, kategorileri düzenleyerek etiket maruziyetinin yollarını ziyaret ederek ve daha önce bahsettiğiniz Ad Post reklamları ve Kupang Ortakları aracılığıyla biriktirerek endeks oluşturmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Pazarlamanın gerekli olduğu alanları bulmak da gereklidir.

Çok sayıda içerik dökülen alan veya gerçek zamanlı olarak çok fazla aramaya sahip içerikle görüş sayısını artırmak istiyorum, ancak rekabetin düşündüğümden daha yoğun olduğu için yüksek duvarlara çökebilir.Bununla karşılaştırıldığında, günlük yaşam için gerekli olan ve çok fazla ele alınmayan alanlar, bilgi bilgisi gibi basit ama gerekli olanlarla başa çıkmak daha yardımcı olacaktır

Leave a comment

이메일은 공개되지 않습니다. 필수 입력창은 * 로 표시되어 있습니다